13 minuten

13 minuten koop je nu online bij Greetz

Samenvatting 13 minuten – Sarah Pinborough ‘Was ze maar doodgegaan.’ Ik was dertien minuten dood. Ik kan me niet meer herinneren hoe ik in het ijskoude water terechtkwam, maar dit weet ik nog wel: het was geen ongeluk en ik was niet suïcidaal. Ze zeggen dat je je vrienden dichtbij moet houden en je vijanden nog dichterbij, maar als je een tiener bent, is het moeilijk om ze uit elkaar te houden. Mijn vrienden houden van me, dat weet ik zeker. Maar dat betekent niet dat ze niet hebben geprobeerd om me te vermoorden. Of wel? 13 minuten is een aangrijpende psychologische thriller over angsten, manipulatie en de kracht van de waarheid. Een verbluffend verhaal dat vraagtekens zet bij wat we echt weten over de mensen die het dichtst bij ons staan. Voor fans van Gossip Girl en Pretty Little Liars. Ben je nog opzoek naar een leuk cadeau om te geven? 13 minuten is een spannend misdaadverhaal voor de echte boekenwurmen onder ons! Toch een ander boek? Bekijk alle thriller boeken.

BEKIJK OP GREETZ.BE ➜

NAAR DE SHOP ➜

Artikelnummer: 1dd25f8cf752 Categorieën: , , Tags: ,
Brands:: Greetz.be

Beschrijving

Op zoek naar een leuk cadeau? Wat dacht je dan van deze 13 minuten die je nu online kan kopen bij Greetz.be

13 minuten online kopen

Samenvatting 13 minuten – Sarah Pinborough ‘Was ze maar doodgegaan.’ Ik was dertien minuten dood. Ik kan me niet meer herinneren hoe ik in het ijskoude water terechtkwam, maar dit weet ik nog wel: het was geen ongeluk en ik was niet suïcidaal. Ze zeggen dat je je vrienden dichtbij moet houden en je vijanden nog dichterbij, maar als je een tiener bent, is het moeilijk om ze uit elkaar te houden. Mijn vrienden houden van me, dat weet ik zeker. Maar dat betekent niet dat ze niet hebben geprobeerd om me te vermoorden. Of wel? 13 minuten is een aangrijpende psychologische thriller over angsten, manipulatie en de kracht van de waarheid. Een verbluffend verhaal dat vraagtekens zet bij wat we echt weten over de mensen die het dichtst bij ons staan. Voor fans van Gossip Girl en Pretty Little Liars. Ben je nog opzoek naar een leuk cadeau om te geven? 13 minuten is een spannend misdaadverhaal voor de echte boekenwurmen onder ons! Toch een ander boek? Bekijk alle thriller boeken.

De betere cadeau’s voor dames vind je op Cadeausvoorhaar.be

Op zoek naar een origineel en mooi cadeau voor je vrouw, vriendin, zus, dochter, moeder,… Voor iedereen die zich suf piekert over welk cadeau kopen voor de belangrijke vrouwen in zijn of haar leven is er nu Cadeausvoorhaar.be. Je vindt er een ruim aanbod van duizenden cadeau’s voor dames.